ASKOHEAT-FOAHFOR-B-E-30.0kW, Ø 280mm, 400V 3~
| Article No. | 012-1811 |
|---|
| Heating capacity | 30.00 kW |
|---|
| Insertion length | 780 mm |
|---|
| Flange dimensions | Ø 280 mm |
|---|
| Material | Cronifer |
|---|
| Voltage | 3x400V~ |
|---|
| Application media | Drinking water, Heating water |
|---|
| Usage | Standard |
|---|
| Unheated zone | 70 mm |
|---|
| Adjustment range | 15…60…95 °C |
|---|
| Limiter | 120 °C |
|---|