ASKOHEAT-FOAHFOR-B-A-15.0kW, Ø 280mm, 400V 3~
| Article No. | 012-1806 |
|---|
| Heating capacity | 15.00 kW |
|---|
| Insertion length | 420 mm |
|---|
| Flange dimensions | Ø 280 mm |
|---|
| Material | Cronifer |
|---|
| Voltage | 3x400V~ |
|---|
| Application media | Drinking water, Heating water |
|---|
| Usage | Standard |
|---|
| Unheated zone | 70 mm |
|---|
| Adjustment range | 0…28…85 °C |
|---|
| Limiter | 110 °C |
|---|